Mezi světlem a stíny - Tragédie bratří Messnerů na Nanga Parbatu

Kód: 2491552

Úplný název:

Mezi světlem a stíny - Tragédie bratří Messnerů na Nanga Parbatu (Saler Hans):

Autor a popis:

Saler Hans, Ikar, 224 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Na jaře roku 1970 vyráží do Pákistánu expedice se záměrem zlézt největší strmou stěnu na zeměkouli, Rupálskou stěnu vysokou 4500 m, a dojít na vrchol Nanga Parbatu. Navzdory nesmírným útrapám se Reinhold Messner rozhodne pro sólo výstup a krátce nato ho o své vůli následuje i jeho bratr Günther. Ten v průběhu dalších událostí přijde o život. Reinholdu Messnerovi se naproti tomu podaří „nemožné“. Přejde Nanga Parbat na druhou stranu - podle vlastních slov „z nouze“ a společně s bratrem Güntherem… O pravdivosti této výpovědi však panují dodnes oprávněné pochybnosti. Co se tam nahoře skutečně odehrálo?

Nahlédnout do Mezi světlem a stíny - Tragédie bratří Messnerů na Nanga Parbatu Nahlédnout do Mezi světlem a stíny - Tragédie bratří Messnerů na Nanga Parbatu

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mezi světlem a stíny - Tragédie bratří Messnerů na Nanga Parbatu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mezi světlem a stíny - Tragédie bratří Messnerů na Nanga Parbatu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mezi světlem a stíny - Tragédie bratří Messnerů na Nanga Parbatu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mezi světlem a stíny - Tragédie bratří Messnerů na Nanga Parbatu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mezi světlem a stíny - Tragédie bratří Messnerů na Nanga Parbatu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Mezi světlem a stíny - Tragédie bratří Messnerů na Nanga Parbatu