Mezinárodní hospodářské vztahy zemí střední Evropy v první polovině 20. století

Kód: 8678125

Úplný název:

Mezinárodní hospodářské vztahy zemí střední Evropy v první polovině 20. století (Chalupecký Petr):

Autor a popis:

Chalupecký Petr a kolektiv, Agentura Pankrác, 168 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
161 Kč (230 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace představuje vybrané aspekty vnějších hospodářských vztahů zemí střední Evropy (jedná se zejména o Německo a Československo), a to jak z hlediska role vnějších vztahů těchto států, tak i specificky ve vztazích s jinými státy, vyspělými i periferními, mimo zkoumaný region (např. USA, SSSR nebo naopak Portugalsko).
Jedním z hlavních záměrů publikace je poukázat na to, jak se do těchto vztahů promítaly významné události, jako velká hospodářská krize nebo druhá světová válka. Dalším cílem je postihnout dopady angažovanosti států ve vnějších hospodářských vztazích a strukturu zahraničního obchodu dotčených zemí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mezinárodní hospodářské vztahy zemí střední Evropy v první polovině 20. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mezinárodní hospodářské vztahy zemí střední Evropy v první polovině 20. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mezinárodní hospodářské vztahy zemí střední Evropy v první polovině 20. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mezinárodní hospodářské vztahy zemí střední Evropy v první polovině 20. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mezinárodní hospodářské vztahy zemí střední Evropy v první polovině 20. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Mezinárodní hospodářské vztahy zemí střední Evropy v první polovině 20. století