Mezinárodní vztahy v datech (od starověku do současnosti)

Kód: 8694665

Úplný název:

Mezinárodní vztahy v datech (od starověku do současnosti) (Veselý Zdeněk):

Autor a popis:

Veselý Zdeněk, Profesional publishing, 386 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
337 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha v chronologickém sledu zachycuje na 388 stranách stěžejní data ve vývoji mezinárodních vztahů od starověku (3000 let př.n.l.) až do současnosti (rok 2007). Uvádí ty nejdůležitější skutečnosti z oblasti mezinárodních vztahů se zaměřením především na vztahy mezinárodně politické povahy. Zařazeny jsou též některé vnitropolitické události v jednotlivých zemích, které se svým způsobem též na vývoji mezinárodních vztahů podílely či naopak jimi byly ovlivněny, to vše s cíleným akcentem na dění v Evropě. Mimo pozornost nezůstaly ani záležitosti, vztahující se k mezinárodnímu postavení a aktivitám českého státu. Při zpracování událostí a dat nešlo o pouhý chronologický záznam daných událostí či skutečností, v řadě případů jsou některé z nich pojaty poněkud šířeji s ohledem na jejich význam a souvislosti. Publikace je určena všem, kteří potřebují rychlou a základní informaci a orientaci v problematice mezinárodních vztahů, tedy především studentům, publicistům, případně i politikům a dalším zájemcům z řad širší veřejnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mezinárodní vztahy v datech (od starověku do současnosti) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mezinárodní vztahy v datech (od starověku do současnosti).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mezinárodní vztahy v datech (od starověku do současnosti) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mezinárodní vztahy v datech (od starověku do současnosti) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mezinárodní vztahy v datech (od starověku do současnosti) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Mezinárodní vztahy v datech (od starověku do současnosti)