Mick Jagger - Velmi ambiciózní a komplexní biografie Micka Jaggera, nejlepší ze všech

Kód: 7291232

Úplný název:

Mick Jagger - Velmi ambiciózní a komplexní biografie Micka Jaggera, nejlepší ze všech (Norman Philip): Velmi ambiciózní a komplexní biografie Micka Jaggera, jedna z nejlepších.

Autor a popis:

Norman Philip, Ševčík, 496 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
349 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Po celých pět desetiletí, kdy stojí v čele Rolling Stones, je Mick Jagger vnímán jako nanejvýš arogantní, narcistická superstar, jejíž sexuální apetit a povýšené zacházení s ženami si v ničem nezadá s Casanovou a jejíž údajné bezhlavé užívání drog odstartovalo jeden z nejslavnějších skandálů v historii rocku. I když je nyní dědečkem se sedmi křížky na krku a rytířem britské monarchie, zůstává i nadále vzorem pro každého mladého rockového zpěváka, který vystoupí na pódium.
Mistrovská biografie Philipa Normana ukazuje, že tato nejznámější a přitom stále tajemná rocková ikona není jen pouhým mýtickým arcisvůdcem, ale je mnohem složitější osobností. Konečně zde máme skutečný příběh o tom, jak král popových manipulátorů Andrew Oldham proměnil plachého studenta ekonomie jménem Mike Jagger v moderního Antikrista…
„Velmi ambiciózní a komplexní biografie Micka Jaggera, nejlepší ze všech.“
Rolling Stone
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mick Jagger - Velmi ambiciózní a komplexní biografie Micka Jaggera, nejlepší ze všech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mick Jagger - Velmi ambiciózní a komplexní biografie Micka Jaggera, nejlepší ze všech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mick Jagger - Velmi ambiciózní a komplexní biografie Micka Jaggera, nejlepší ze všech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mick Jagger - Velmi ambiciózní a komplexní biografie Micka Jaggera, nejlepší ze všech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mick Jagger - Velmi ambiciózní a komplexní biografie Micka Jaggera, nejlepší ze všech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Mick Jagger - Velmi ambiciózní a komplexní biografie Micka Jaggera, nejlepší ze všech