Milostné hledání, nacházení a ztrácení

Kód: 2605167

Úplný název:

Milostné hledání, nacházení a ztrácení (Štěpánková Radana Rovena): Základy psychologie vztahu doprovázené fotografiemi Dalibora Konopáce

Autor a popis:

Štěpánková Radana Rovena, Josef Hejnák, 56 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
155 Kč (210 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kniha obsahuje 22 fotografií, které vznikly ze spolupráce psycholožky Mgr. Radany Roveny Štěpánkové a fotografa Mgr.Dalibora Konopáče. Jedná se o projekt, který spojuje umění výtvarné s psychologickým. Každá fotografie se věnuje důležitému aspektu partnerství a k ní neodmyslitelně patří i jeho popis daného. U každého tématu kromě popisu naleznete doporučení a vhodné afirmace, které vám mohou posloužit k rozvoji zdravých a harmonických vztahů.


Kniha je rozdělena na tři části:
Blok Radosti se věnuje krásným a příjemným aspektům partnerského života, zároveň dává inspiraci, jak je rozvinout a udržet ve vašem životě. Zahrnuje fotografie a texty s názvy: Kontakt začíná Koketerie Nejistota námluv Spoluvládcovství Svobodní spolu Vzájemnost Vztah učí létat Muž pečuje, žena si to užívá.
Blok Zápletky zahrnuje běžné náročné momenty, se kterými se v partnerském životě často setkáváme a potřebujeme je zvládnout co nejlépe, abychom mohli žít v hezkém partnerském vztahu. V tomto bloku se setkáte s fotografiemi: Stres Jsme odlišní Spojeni, ale nemilující Po rozchodu Nech mě vzletět Slast trojúhelníku Prozření.
Závěrečný blok Patologie je věnován jevům v partnerském životě, které jsou neslučitelné s životaschopným láskyplným partnerským vztahem, přestože se jich lidé běžně dopouštějí. Setkáme se zde s tématy: Žena povýšila děti nad muže Porozvodová šarvátka Muž chrání matku Předstíraná pozornost aneb Nový vztah po rozchodu Žena závislá na muži Citový anorektik Muž lpí na ženě
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Milostné hledání, nacházení a ztrácení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Milostné hledání, nacházení a ztrácení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Milostné hledání, nacházení a ztrácení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Milostné hledání, nacházení a ztrácení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Milostné hledání, nacházení a ztrácení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Milostné hledání, nacházení a ztrácení