Milovníci knížek - Aforismy, citáty, úvahy, verše českých a světových spisovatelů

Kód: 7252314

Úplný název:

Milovníci knížek - Aforismy, citáty, úvahy, verše českých a světových spisovatelů (Huptych Miroslav):

Autor a popis:

Huptych Miroslav, Práh, 224 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Poetické fotomontáže Miroslava Huptycha, výběr aforismů světových autorů a myslitelů k tématu psaní a čtení knih a v neposlední řadě úvahy, fejetony, epigramy i verše padesáti českých spisovatelů, to všechno dělá z knihy Milovníci knížek milý a přátelský dárek pro každého zapáleného čtenáře.
Autorská dvojice Miroslav Huptych a Jiří Žáček vydala už před lety antologii českých aforistů. Sami jsou známými českými básníky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Milovníci knížek - Aforismy, citáty, úvahy, verše českých a světových spisovatelů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Milovníci knížek - Aforismy, citáty, úvahy, verše českých a světových spisovatelů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Milovníci knížek - Aforismy, citáty, úvahy, verše českých a světových spisovatelů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Milovníci knížek - Aforismy, citáty, úvahy, verše českých a světových spisovatelů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Milovníci knížek - Aforismy, citáty, úvahy, verše českých a světových spisovatelů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Poezie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Poezie / Milovníci knížek - Aforismy, citáty, úvahy, verše českých a světových spisovatelů