Milujte své tělo - Léčení pomocí pozitivních prohlášení, která vám pomohou milovat a oceni

Kód: 8521358

Úplný název:

Milujte své tělo - Léčení pomocí pozitivních prohlášení, která vám pomohou milovat a oceni (Hay Louise L.):

Autor a popis:

Hay Louise L., Pragma, 112 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
128 Kč (160 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha Milujte své tělo (původně Miluji své tělo) obsahuje jedenapadesát prohlášení navržených tak, aby vám pomohla vytvořit pozitivní, krásné, zdravé a šťastné tělo. Pokud vám působí určitá část těla nějaké obtíže, používejte denně příslušné prohlášení, až se dostaví pozitivní výsledky.
„Všechny části vašeho těla budou dokonale fungovat, jako jediný harmonický celek. Dokonce zjistíte, že nepěkné linie mizí, váha se normalizuje a celá vaše postava se napřimuje.“ Louise L. Hay
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Milujte své tělo - Léčení pomocí pozitivních prohlášení, která vám pomohou milovat a oceni do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Milujte své tělo - Léčení pomocí pozitivních prohlášení, která vám pomohou milovat a oceni.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Milujte své tělo - Léčení pomocí pozitivních prohlášení, která vám pomohou milovat a oceni (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Milujte své tělo - Léčení pomocí pozitivních prohlášení, která vám pomohou milovat a oceni bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Milujte své tělo - Léčení pomocí pozitivních prohlášení, která vám pomohou milovat a oceni doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Milujte své tělo - Léčení pomocí pozitivních prohlášení, která vám pomohou milovat a oceni