Minecraft Box - 4 knihy (Základní příručka, Příručka Redstone, Bojová příručka, Stavitelsk

Kód: 2523111

Úplný název:

Minecraft Box - 4 knihy (Základní příručka, Příručka Redstone, Bojová příručka, Stavitelsk (kol.):

Autor a popis:

Kol., Egmont, 320 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
559 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
 

Minecraft Základní příručka je sandboxová hra sestávající z budování a boření kostek, bez jakýchkoliv pravidel, kde si můžete postavit doslova cokoliv, co si dokážete přestavit. V Základní příručce najdete všechny informace, které budete potřebovat k přežití vašich prvních dnů. Je v ní plno tipů od samotného autora Notche a hlavního vývojáře Jeba, ale také je zde spousta rad od známých expertů na Minecraft, jako je Paul Soares ml. nebo CaptainSparklez, slavný Minecraft youtuber a autor videa "Minecraft Style". S pomocí této příručky budete brzy na dobré cestě stát se experty i vy sami! Jaký druh dobrodružství si zvolíte, je pouze na vás!

Příručka Redstone vám poskytne podrobné návody, jak zacházet s redstonem, od základů dolování přes stavbu logických obvodů až k pokročilejší mechanice. S konstrukcemi, které zahrnují redstonové pasti a odpalovače šípů, už se nikdy nebudete muset obávat žádných monster! Stránky této knihy vám navíc představí úžasné výtvory těch nejlepších stavitelů z minecraftové komunity.

Oficiální Bojová příručka Minecraftu vás naučí všechno, co potřebujete znát, abyste se dokázali ubránit nepřátelským monstrům a hráčům. Naučte se stavět pevnosti, vyrábět obrněná vozidla či zbraně, líčit pasti nebo porážet nepřátele v boji jeden na jednoho. Probojujte se ven z Netheru či Endu. S tipy od mnoha odborníků se brzy stanete v Minecraftu obávanými bojovníky!

Oficiální Stavitelská příručka Minecraftu je nabitá tipy a podrobnými návody od stavitelských mistrů z týmu FyreUK. Naučíte se stavět domy, mosty, lodě, létající ostrovy a horské dráhy, kterými ohromíte ostatní hráče. Z této knížky navíc můžete načerpat inspiraci i pro sebe a stát se mistry staviteli v neuvěřitelně krátkém čase! Záleží jen na vás!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Minecraft Box - 4 knihy (Základní příručka, Příručka Redstone, Bojová příručka, Stavitelsk do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Minecraft Box - 4 knihy (Základní příručka, Příručka Redstone, Bojová příručka, Stavitelsk.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Minecraft Box - 4 knihy (Základní příručka, Příručka Redstone, Bojová příručka, Stavitelsk (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Minecraft Box - 4 knihy (Základní příručka, Příručka Redstone, Bojová příručka, Stavitelsk bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Minecraft Box - 4 knihy (Základní příručka, Příručka Redstone, Bojová příručka, Stavitelsk doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výtvarné nápady

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Výtvarné nápady / Minecraft Box - 4 knihy (Základní příručka, Příručka Redstone, Bojová příručka, Stavitelsk