Minulé životy, vzorce duše II. díl - Saturn poselství našich předků

Kód: 8803102

Úplný název:

Minulé životy, vzorce duše II. díl - Saturn poselství našich předků (Boháčová Martina Blažena): Saturn - poselství našich predku

Autor a popis:

Boháčová Martina Blažena, Astrolife - Boháčová Blažena, 128 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
168 Kč (240 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Minulé životy vzorce duše II.díl je kniha která navazuje na první díl. V rámci programu „ Skrze sebe, poznám sebe.“ V této knize se každý čtenář může dozvědět další informace o sobě, o svých předcích, ale také o svém minulém životě. Tato kniha je věnována Saturnu. Saturn je planeta, která po lidech chce, aby dodržovali systém, pořádek a řád. Při čtení této knihy nemusíte mít znalosti z astrologie, ale můžete. Dozvíte se, jakým způsobem se bude na vašem životě promítat poselství vašich předků. Každý z vás v sobě má vzorce duše, programy, které do vás vložili vaší předkové. Díky této knize si zjistíte, jaké jsou vaše slabé stránky. Proč jste v některých životních oblastech omezení a dozvíte se, co s tím. Umět vzít život do svých rukou se vyplatí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Minulé životy, vzorce duše II. díl - Saturn poselství našich předků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Minulé životy, vzorce duše II. díl - Saturn poselství našich předků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Minulé životy, vzorce duše II. díl - Saturn poselství našich předků (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Minulé životy, vzorce duše II. díl - Saturn poselství našich předků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Minulé životy, vzorce duše II. díl - Saturn poselství našich předků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Minulé životy, vzorce duše II. díl - Saturn poselství našich předků