Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život)

Kód: 2421780

Úplný název:

Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život) (Murrayová Martine):

Autor a popis:

Murrayová Martine, Knižní klub, 200 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
145 Kč (181 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nemusíte být dospělí, abyste věděli něco o životě - a Cedra B. Hartleyová toho ví spoustu. Je chytrá, zrzavá, svérázná, "špatná v matematice, dobrá v tělocviku", má psa, který se jmenuje Smraďoch, a je jí třináct. Umí se dívat kolem sebe a má spoustu trefných postřehů o své rodné Austrálii, o městě, kde žije, o mámě, starším bratrovi, kamarádech z okolí i lidech, kterým je lepší se vyhnout. A kdybyste to náhodou nepochopili, tak vám to i nakreslí. Cedra má spoustu otázek. Jako proč jí máma nechce nic říct o tátovi, který umřel, když byla ještě malá. A proč její bratr Barnabáš utekl z internátní školy, kam ho poslali, protože na střeše pěstoval marihuanu. Kam se ztratil skateboard jejího nejhoršího nepřítele Harolda. A jestli ji ten záhadný kluk Kite, který našel jejího ztraceného psa, žije jenom s tátou a maminku má u cirkusu, naučí opravdovou akrobacii. Cedra má naštěstí taky spoustu nápadů. Třeba jak nakreslit koně v dárkovém balení, jak změnit svět kolem sebe, jak vést neobyčejný život a jak pomoct Ricci, té jugoslávské paní odvedle, jejíž pes Bambi nutně potřebuje operaci...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dívčí knihy

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dívčí knihy / Mírně pravdivý příběh Cedry B. Hartleyové (která hodlala vést neobyčejný život)