Miroslav Štěpán - Můj život v sametu aneb Zrada přichází z Kremlu

Kód: 8775426

Úplný název:

Miroslav Štěpán - Můj život v sametu aneb Zrada přichází z Kremlu (Štěpán Miroslav, Petr Holec):

Autor a popis:

Štěpán Miroslav, Petr Holec, Malý princ, 256 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
6 Kč (9 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Je komunismus lepší než kapitalismus? Žili si opravdu někdejší nejvyšší pohlaváři KSČ lépe než současní vysocí politici? Byla Helena Vondráčková milenkou Lubomíra Štrougala? Za který seriál by se měl stydět Jaroslav Dietl? Proč USA původně nepočítaly s Václavem Havlem? Sešel se první polistopadový prezident 17. listopadu 1989 se šéfem StB? A o co a v čí režii se vlastně bojovalo na Národní třídě? Na to vše a ještě spoustu dalších věcí odpovídá v knize Miroslav Štěpán NECENZUROVÁN bývalý šéf pražské KSČ a SSM Miroslav Štěpán, nejnenáviděnější muž Sametové revoluce a později její prominentní vězeň.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Miroslav Štěpán - Můj život v sametu aneb Zrada přichází z Kremlu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Miroslav Štěpán - Můj život v sametu aneb Zrada přichází z Kremlu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Miroslav Štěpán - Můj život v sametu aneb Zrada přichází z Kremlu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Miroslav Štěpán - Můj život v sametu aneb Zrada přichází z Kremlu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Miroslav Štěpán - Můj život v sametu aneb Zrada přichází z Kremlu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Miroslav Štěpán - Můj život v sametu aneb Zrada přichází z Kremlu