Mistrovská paměť - 52 cvičení pro zdokonalení vaší paměti

Kód: 2475525

Úplný název:

Mistrovská paměť - 52 cvičení pro zdokonalení vaší paměti (O´Brien Dominic): 52 cvicení pro zdokonalení vaší pameti

Autor a popis:

O´Brien Dominic, Grada, 176 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Vydejte se na cestu s mistrem svého oboru a objevte skrytá tajemství fungování paměti - Zjistěte, jak si zapamatovat data narozenin a výročí. - Naučte se nosit v hlavě termíny a časy schůzek. - Poznejte způsob, jak si vybavit nejrůznější fakta, čísla, jména či obličeje. - Odhalte, jak hovořit na veřejnosti bez poznámek. Osminásobný mistr světa v paměťových dovednostech Dominic O‘Brien ve své knize předkládá ucelený soubor technik, jak si zdokonalit paměť - krok za krokem se tak můžete naučit vše potřebné. V 52 kapitolách autor systematicky představuje ověřené postupy, které mu pomohly dosáhnout mistrovských výsledků. Vždy přitom vychází ze svých hlubokých znalostí toho, jak mozek reaguje na paměťová cvičení. S pomocí předkládaných technik a tipů budete moci rozvíjet své paměťové schopnosti až na mistrovskou úroveň, a to svým vlastním tempem. Vyzkoušejte si nejrůznější cvičení a testy - díky dosaženým výsledkům okamžitě uvidíte, jak se vaše paměť postupně zlepšuje. Využijte naplno skryté možnosti mozku!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mistrovská paměť - 52 cvičení pro zdokonalení vaší paměti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mistrovská paměť - 52 cvičení pro zdokonalení vaší paměti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mistrovská paměť - 52 cvičení pro zdokonalení vaší paměti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mistrovská paměť - 52 cvičení pro zdokonalení vaší paměti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mistrovská paměť - 52 cvičení pro zdokonalení vaší paměti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Mistrovská paměť - 52 cvičení pro zdokonalení vaší paměti