Mistrovství v investování do realit - Naucˇte se rozpoznat nejžhaveˇjší trhy a zajistit si

Kód: 8752407

Úplný název:

Mistrovství v investování do realit - Naucˇte se rozpoznat nejžhaveˇjší trhy a zajistit si (McElroy Ken):

Autor a popis:

McElroy Ken, Incommunity, 176 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ken McElroy, autor bestselleru ABC investování do realit, přichází s úžasnou knihou, ve které odkrývá kroky na cestě k celkové financˇní svobodě. Ukazuje důležitá ponaučení a informace, které si dobrý investor nemůže dovolit přehlédnout. Dozvíte se, jak investovat do nemovitostí, aniž byste museli používat vlastní peníze a jak poznat nejlepší obchody v realitách. Příručka Kena McElroye z vás udělá skutečného realitního investora. Předmluvu ke knize napsal Robert Kiyosaki.

Mistrovství v investování do realit říká čtenářům:
- Jak přemýšlet a fungovat jako realitní magnát.
- Proč jsou nájemní domy nejlepší investicí do realit.
- Nejlepší trhy, které je potřeba sledovat.
- Jak poznat a uzavřít obchody jako expert.
- Jak se obklopit týmem, který vám pomůže maximalizovat vaše zisky.
- Jak předejít placení daní moudrým sestavením prodejů nemovitostí.
- Důležité plány do budoucna v investování do realit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mistrovství v investování do realit - Naucˇte se rozpoznat nejžhaveˇjší trhy a zajistit si do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mistrovství v investování do realit - Naucˇte se rozpoznat nejžhaveˇjší trhy a zajistit si.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mistrovství v investování do realit - Naucˇte se rozpoznat nejžhaveˇjší trhy a zajistit si (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mistrovství v investování do realit - Naucˇte se rozpoznat nejžhaveˇjší trhy a zajistit si bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mistrovství v investování do realit - Naucˇte se rozpoznat nejžhaveˇjší trhy a zajistit si doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Mistrovství v investování do realit - Naucˇte se rozpoznat nejžhaveˇjší trhy a zajistit si