Mladí v každém věku - Jak se vyrovnat s přibývajícími léty

Kód: 7406239

Úplný název:

Mladí v každém věku - Jak se vyrovnat s přibývajícími léty (Adlam Elizabeth, Feinmann Jane, Gartonová Jane): Jak se vyrovnat s pribývajícími léty

Autor a popis:

Reader´s Digest Výběr, 312 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
628 Kč (897 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Tento spolehlivý průvodce vás provede procesem stárnutí, poradí vám, na jaké změny je třeba se připravit a nabídne mnoho užitečných informací, které se jinde nedozvíte.

Tuto exkluzivní novinku jsme připravili speciálně pro ty, kteří se chystají překročit anebo již překročili práh podzimu života. Nepřináší jen prázdné sliby ani poučování. Objasňuje realitu stárnutí i to, jak si můžete vychutnat to pozitivní, co vyšší vek přináší, a omezit to méně příjemné.

- Specifická a konkrétní doporučení, která se týkají vážných zdravotních potíží, jako jsou rakovina, Alzheimerova choroba a srdeční problémy. Klady i zápory léčby, rady, jak přizpůsobit svůj domov a jak se postarat o své nejbližší. Aktuální medicínské objevy.

- Rady, jak se vyrovnat s bolestnou ztrátou, otázky poslední vůle či pojištění. Tipy na plánovaní dovolené a ješte mnohem více.

- Otestujte se a zjistěte, ve které oblasti je u vás potřeba zlepšení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mladí v každém věku - Jak se vyrovnat s přibývajícími léty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mladí v každém věku - Jak se vyrovnat s přibývajícími léty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mladí v každém věku - Jak se vyrovnat s přibývajícími léty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mladí v každém věku - Jak se vyrovnat s přibývajícími léty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mladí v každém věku - Jak se vyrovnat s přibývajícími léty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Mladí v každém věku - Jak se vyrovnat s přibývajícími léty