Moc Luny - Komplexní vědění o správném načasování; Život v souladu s přírodními a měsíčími

Kód: 2492633

Úplný název:

Moc Luny - Komplexní vědění o správném načasování; Život v souladu s přírodními a měsíčími (Paunggerová Johanna, Poppe Thomas):

Autor a popis:

Paunggerová Johanna, Poppe Thomas, Ikar, 400 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

VŠECHNO V PRAVOU CHVÍLI Tato kniha obsahuje komprimované měsíční vědění o více než stovce činností ve všech důležitých oborech. Ideální stav Měsíce na jediný pohled! Vždy s konkrétními výhodami správného načasování - a nevýhodami, které s sebou přináší nepříznivá chvíle. Snadná orientace i pro začátečníky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moc Luny - Komplexní vědění o správném načasování; Život v souladu s přírodními a měsíčími do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moc Luny - Komplexní vědění o správném načasování; Život v souladu s přírodními a měsíčími.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moc Luny - Komplexní vědění o správném načasování; Život v souladu s přírodními a měsíčími (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moc Luny - Komplexní vědění o správném načasování; Život v souladu s přírodními a měsíčími bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moc Luny - Komplexní vědění o správném načasování; Život v souladu s přírodními a měsíčími doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Moc Luny - Komplexní vědění o správném načasování; Život v souladu s přírodními a měsíčími