Moderní homeopatie - Nejvýznamnější metoda homeopatické léčby

Kód: 7336829

Úplný název:

Moderní homeopatie - Nejvýznamnější metoda homeopatické léčby (Sankaran Rajan): Nejvýznamnejší metoda homeopatické lécby

Autor a popis:

Sankaran Rajan, Fontána, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
272 Kč (388 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

OBJEVTE SVOU ŽIVOČIŠNOU, MINERÁLNÍ NEBO ROSTLINNOU PODSTATU

"Metoda Dr. Šankarana představuje největší pokrok v homeopatické léčebné praxi dvacátého století."

Na stránkách této knihy nás Dr. Rajan Sankaran seznamuje se svou metodou diagnostikování pocitů, jíž se zasloužil o nejvýznamnější rozvoj homeopatické léčby od doby jejího objevu na konci osmnáctého století. Pocitová metoda vysvětluje, že způsob, jakým vnímáme životní tlak a stres, je tvarován vnitřním vzorcem neboli "druhou písní", která má původ v jedné ze tří přírodních říší: živočišné, rostlinné nebo minerální. Tato vnitřní píseň má podobu neměnného pocitu v těle a mysli a manifestuje se skrze nemoci a chronické potíže. Vnitřní melodie pravidelně se opakujících vzorců, jimiž reaguje na životní situace - ať je to soužitěživý lev, citlivá sedmikráska nebo nějaký jasně strukturovaný chemický prvek - , pohání a řídí naše emoce, sny, ambice, kariéru i vztahy a je zásadním faktorem, který vysvětluje, proč má stres na každého člověka jiný dopad.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moderní homeopatie - Nejvýznamnější metoda homeopatické léčby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moderní homeopatie - Nejvýznamnější metoda homeopatické léčby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moderní homeopatie - Nejvýznamnější metoda homeopatické léčby (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moderní homeopatie - Nejvýznamnější metoda homeopatické léčby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moderní homeopatie - Nejvýznamnější metoda homeopatické léčby doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Moderní homeopatie - Nejvýznamnější metoda homeopatické léčby