Moderní programování – učebnice pro středně pokročilé

Kód: 9039512

Úplný název:

Moderní programování – učebnice pro středně pokročilé (Vystavěl Radek):

Autor a popis:

Vystavěl Radek, moderníProgramování, 192 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
219 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
 

Po roce od vydání učebnice pro začátečníky vychází toto její pokračování psané v podobném duchu - názorně, přiměřeným tempem, s výkladem zaměřeným na praktické příklady.
S využitím současné vývojové platformy .NET a programovacího jazyka C# učebnice vysvětluje o stupeň pokročilejší témata, jako jsou datové struktury polí a seznamů, práce s daty uloženými v souborech, principy ležící pod pokličkou vizuální tvorby uživatelského rozhraní a v neposlední řadě také principy tvorby vlastních tříd a objektů. Kniha nezapomíná ani na výklad technik užitečných při tvorbě interaktivních her, jako jsou animace či přímá obsluha klávesnice a myši.
Tato učebnice je určena především k výuce programování na středních a vysokých školách. Poněvadž byla připravována mj. pro studenty studující dálkově, je vhodná také k samostudiu. Výklad je pozvolný, krok za krokem, od čtenáře se předpokládá buď předchozí studium učebnice pro začátečníky, nebo alespoň základní orientace v programování na platformě .NET/C#.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moderní programování – učebnice pro středně pokročilé do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moderní programování – učebnice pro středně pokročilé.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moderní programování – učebnice pro středně pokročilé (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moderní programování – učebnice pro středně pokročilé bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moderní programování – učebnice pro středně pokročilé doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Moderní programování – učebnice pro středně pokročilé