Moderní šperky - Inspirace k tvorbě originálních ozdob a šperků z netradičních materiálů…

Kód: 7359247

Úplný název:

Moderní šperky - Inspirace k tvorbě originálních ozdob a šperků z netradičních materiálů… (Seecharranová Vannetta):

Autor a popis:

Seecharranová Vannetta, Metafora, 160 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Techniky a metody práce s drahými i obyčejnými kovy, dráty a korálky, plastem, gumou, látkou, semišem, vlnou, kůží, papírem, dřevem, sklem, keramikou, betonem i pryskyřicí...
Chcete mít zajímavé nevšední ozdoby, z obvyklých i neobvyklých materiálů, jaké v žádném obchodě nenajdete? Naučte se je vyrábět.
Seznámíme vás s potřebnými nástroji i postupy práce a poskytneme srozumitelné návody, s jejichž pomocí se šperkařem může stát opravdu každý. Korálky, kovy drahé i obyčejné, ale i pryskyřice, látka či papír se mohou stát tím, co zvýší váš půvab nebo jako dárek udělá radost přátelům.
Necháte-li se inspirovat barevnými fotografiemi, můžete si být jisti, že nikdy nebudete trpět nedostatkem nápadů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moderní šperky - Inspirace k tvorbě originálních ozdob a šperků z netradičních materiálů… do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moderní šperky - Inspirace k tvorbě originálních ozdob a šperků z netradičních materiálů….
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moderní šperky - Inspirace k tvorbě originálních ozdob a šperků z netradičních materiálů… (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moderní šperky - Inspirace k tvorbě originálních ozdob a šperků z netradičních materiálů… bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moderní šperky - Inspirace k tvorbě originálních ozdob a šperků z netradičních materiálů… doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Moderní šperky - Inspirace k tvorbě originálních ozdob a šperků z netradičních materiálů…