Modrá - Bezstarostná plavba, která se promění v mrazivě zlý sen

Kód: 2475689

Úplný název:

Modrá - Bezstarostná plavba, která se promění v mrazivě zlý sen (Clarkeová Lucy): Bezstarostná plavba, která se promení v mrazive zlý sen

Autor a popis:

Clarkeová Lucy, Grada, 304 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

„Co se stane, když je pravda unášena vlnami pryč z našeho dosahu…“ Poklidný výlet na moři? Ani náhodou! Koupání v průzračné vodě a popíjení tropických koktejlů se až příliš brzy promění ve zlověstnou noční můru… Lana a její nejlepší kamarádka Kitty se vydají hledat svobodu a dobrodružství. Jejich sen volně cestovat se jim splní, když získají možnost plavit se na Modré – jachtě, která pluje z Filipín na Nový Zéland. Spolu se svými novými přáteli rychle podlehnou kouzlu vzdálených ostrovů a divokých večírků na jachtě.

Z ráje se ale brzy stává peklo – Lana a Kitty zjišťují, že každý na palubě má nějaké tajemství, a navíc jeden z jejich nových přátel po jedné hádce záhadně zmizí... Nebezpečné vlny nedůvěry a lží ohrožují nezávazné letní dobrodružství na lodi, někteří se však svého vysněného ráje nehodlají jen tak vzdát… a to za jakoukoli cenu!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Modrá - Bezstarostná plavba, která se promění v mrazivě zlý sen do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Modrá - Bezstarostná plavba, která se promění v mrazivě zlý sen .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Modrá - Bezstarostná plavba, která se promění v mrazivě zlý sen (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Modrá - Bezstarostná plavba, která se promění v mrazivě zlý sen bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Modrá - Bezstarostná plavba, která se promění v mrazivě zlý sen doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Modrá - Bezstarostná plavba, která se promění v mrazivě zlý sen