Anita Blake 8 - Modrý měsíc

Kód: 7425101

Úplný název:

Anita Blake 8 - Modrý měsíc (Hamiltonová Laurell K.): Anita Blake 8

Autor a popis:

Hamiltonová Laurell K., Epocha, 416 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Na bývalého snoubence se dá jen těžko zapomenout. Když Anitě Blakeové ve tři ráno zazvoní telefon, chvíli si myslí, že je to on. Není. Je to jeho bratr a nepřináší dobré zprávy. Jak se zdá, bývalá láska Anitina života se nechala zavřít do vězení za pokus o znásilnění.
Anita Blakeová se živí jako expert na nadpřirozené jevy a je tedy schopna uvěřit téměř čemukoli. Jenže Richard, i když je netvor, by ženě nikdy neublížil. A tak se Anita ocitá v divočině Tennessee, protože ho chce zachránit. Má jen několik dní na to, aby zjistila, kdo a proč to na něj navlékl. Brzy nastane úplněk, a pokud bude Anitina vlkodlačí láska tou dobou ještě za mřížemi, bude čelit něčemu mnohem horšímu, než jsou lidské soudy...

Série knih s Anitou Blakeovou v hlavní roli se odehrává ve fiktivním fantasy světě, ne nepodobném našemu. Jediným rozdílem je to, že v St.Louis kromě obyčejných lidí žijí také upíři, vlkodlaci a jiné nadpřirozené bytosti. Anitinou hlavní profesí je oživování mrtvých, často pomáhá policii při práci na trestných činech spáchaných nadpřirozenými bytostmi. Současně je popravčí upírů a nekromantka. Téměř detektivní příběhy jsou skrz naskrz protkány erotikou a vztahovými peripetiemi, které hlavní hrdinka prožívá s upířím Vládcem města Jean-Claudem, vlčím králem Richardem a mnohými dalšími.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anita Blake 8 - Modrý měsíc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anita Blake 8 - Modrý měsíc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anita Blake 8 - Modrý měsíc (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anita Blake 8 - Modrý měsíc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anita Blake 8 - Modrý měsíc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Anita Blake 8 - Modrý měsíc