Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru

Kód: 7390450

Úplný název:

Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru (Vanderbilt Tom): Vkus v dobe neomezeného výberu

Autor a popis:

Vanderbilt Tom, Omega, 320 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 26.10.2016
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Každý má svou oblíbenou barvu, jídlo, zábavu, filmové hrdiny nebo sportovní klub. Ale co to vlastně znamená, když se nám něco líbí? Jak se rozhodujeme, co je pro nás dobré? Je to něco biologického? Jaká je role našich osobních zkušeností při utváření našeho vkusu? A jak firmy a reklamní agentury využívají tyto informace? Tato kniha komplexně zkoumá a odpovídá na všechny tyto otázky. Provede vás psychologií, marketingem a neurovědami, až dostanete odpovědi na všechny tyto složité a fascinující otázky.

Od složitých rozhodování o výběru potravin, přes naše oblíbené písničky až po „lajky“ a hvězdičky... Sáhneme radši po osvědčeném autorovi nebo po prvotině začínajícího spisovatele? Tato kniha zkoumá, jak si tvoříme preference - a jak ony formují nás. I odborníci těžko hledají vysvětlení, jak určit, co je dobré nebo příjemné. Autor nás zavede na fascinující cestu plnou překvapení, která nám pomůže lépe pochopit, jak vnímáme a hodnotíme svět kolem nás.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru