Moje nová svoboda - Z Kábulu přes předváděcí molo až k sobě samé

Kód: 2492837

Úplný název:

Moje nová svoboda - Z Kábulu přes předváděcí molo až k sobě samé (Esmaeli Zohre):

Autor a popis:

Esmaeli Zohre, Ikar, 240 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Zohre je třináct let, když její rodina prchá z Afghánistánu před hrůzovládou Tálibánu. Po strastiplné cestě se konečně dostanou do Německa, ale ani tady není dívka svobodná. Rodiče jí zakazují veškeré vymoženosti západního světa: internet, vycházky, plavání i jízdu na kole. Když je jí sedmnáct, prchá znovu, tentokrát před hrozbami vlastních bratrů… Dnes je Zohre Esmaeli jedinou afghánskou topmodelkou na světě, pracuje v Paříži, New Yorku, Miláně a Berlíně. V jejím životě se slučují ty největší protiklady: láska ke svobodě a respekt k tradicím.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moje nová svoboda - Z Kábulu přes předváděcí molo až k sobě samé do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moje nová svoboda - Z Kábulu přes předváděcí molo až k sobě samé.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moje nová svoboda - Z Kábulu přes předváděcí molo až k sobě samé (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moje nová svoboda - Z Kábulu přes předváděcí molo až k sobě samé bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moje nová svoboda - Z Kábulu přes předváděcí molo až k sobě samé doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Moje nová svoboda - Z Kábulu přes předváděcí molo až k sobě samé