Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský)

Kód: 4205179

Úplný název:

Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský) (kol.):

Autor a popis:

Popron Média, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Poprvé u nás vychází nejznámější příběhy z Bible ve srozumitelném podání pro naše nejmenší posluchače. Poutavé a laskavé vyprávění Nadi Konvalinkové a Vladimíra Javorského je zárukou, že nahrávka zaujme celou rodinu. Originálně napsaný text vychází z nejlepších tradic české tvorby pro děti. Každá část je navíc doprovázena překrásnými, vtipnými a snadno zapamatovatelnými říkadly.
(Stvoření světa; Noemova archa; Josefovy sny; Mojžíšův příběh; Dobývání Jericha; Jonáš a velká ryba; David a Goliáš; Ester a král Persie; Jak se Ježíš narodil; Ježíšovy zázraky; Jak Ježíš uzdravoval; Ježíš vypráví příběhy; Proč byl Ježíš ukřižován; O tom, jak byl Ježíš vzkříšen z mrtvých; Co se dělo na svátek Letnic; Příhody a cesty apoštola Pavla; Jak viděl Jan zvláštní věci a taky Nebe)
Celkový čas: 02:27:34
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro děti

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro děti / Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský)