Co mám umět než půjdu do školy - Moje první kniha předškoláka a prvňáka

Kód: 7352327

Úplný název:

Co mám umět než půjdu do školy - Moje první kniha předškoláka a prvňáka (Dvořák Jiří):

Autor a popis:

Dvořák Jiří, Svojtka, 152 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato publikace poskytne vašemu dítěti základní informace o světě kolem nás a pomůže mu připravit se na to, co ho čeká v první třídě. Najde v ní věci, které se dětem líbí: obrázky, básničky a hádanky.

Odpovědi může nakreslit a napsat rovnou do knížky. Rozšíří slovní zásobu i rozhled po okolním světě, procvičí si ruku a úsudek, napíše svá první písmena a číslice, seznámí se se základy slušného chování a pozná první anglická slova.
Hry, hádanky a úlohy v této knížce pomáhají při rozvoji schopností - pozornosti, paměti, samostatného myšlení a také vyjadřovacích schopností. A při tom všem se rozhodně nebude nudit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Co mám umět než půjdu do školy - Moje první kniha předškoláka a prvňáka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Co mám umět než půjdu do školy - Moje první kniha předškoláka a prvňáka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Co mám umět než půjdu do školy - Moje první kniha předškoláka a prvňáka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Co mám umět než půjdu do školy - Moje první kniha předškoláka a prvňáka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Co mám umět než půjdu do školy - Moje první kniha předškoláka a prvňáka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Básně, říkadla, písničky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Básně, říkadla, písničky / Co mám umět než půjdu do školy - Moje první kniha předškoláka a prvňáka