Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”)

Kód: 9050036

Úplný název:

Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”) (Dunlop Kerryann):

Autor a popis:

Dunlop Kerryann, MLD Publishing s.r.o., 128 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
187 Kč (267 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Moje rodinná kuchařka se věnuje receptům pro celou rodinu a její autorka se svými recepty snaží lidi přesvědčit, že i za málo peněz může být hodně muziky. I když si možná myslíte, že neumíte vařit, není to tak těžké - jakmile zvládnete pět receptů z této kuchařky, máte vyhráno... Potom už budete mít dost sebedůvěry na to, abyste si s těmi pěti recepty začali pohrávat, stanou se vašimi vlastními a kdoví, do čeho se pustíte dál. „Protože Kerryann je máma s utaženým rozpočtem, jsou její recepty vždycky o jídle, které jako by vás přijalo do své teplé náruče, ať už to jsou báječné domácí večeře, snadné snídaně nebo chytré nápady, jak uvařit ve velkých dávkách nebo jak vychytat vtipné laskominy.” - Jamie Oliver.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”)