Moje skvělé recepty z francouzského bistra - Šarmantní klasika i lahodné novinky

Kód: 7529030

Úplný název:

Moje skvělé recepty z francouzského bistra - Šarmantní klasika i lahodné novinky (Weberová Anne-Katrin):

Autor a popis:

Weberová Anne-Katrin, SLOVART, 192 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Anne-Katrin Weberová se narodila v Stuttgartu, doma je v Hamburku, ale srdce má francouzské. Je to milovnice Francie, která umí o této zemi, jejích lidech i kuchyni zajímavě vyprávět. Ať už jídlo, nebo historky - s touto knihou si prostě vezmete domů kousek Francie. Hlavní roli hrají každodenní jídla, s místními, vysoce hodnotnými surovinami - jako v bistru! „Svůdné recepty, a přitom jednoduché a dobře připravené - to je moje nejvyšší zásada," říká Anne. Vyzkoušejte třeba jahodové želé s tymiánem, malé briošky s fíky, švestkovo-olivovou pastu, zelený chřest s hřebenatkami, koláč s třešňovými rajčaty, tartaletky s kozím sýrem, lososové rilletky, quiche s pórkem a slaninou, provensálský cibulový koláč, teplé čokoládové bábovičky, citronový krém a kopu dalších dobrot.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moje skvělé recepty z francouzského bistra - Šarmantní klasika i lahodné novinky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moje skvělé recepty z francouzského bistra - Šarmantní klasika i lahodné novinky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moje skvělé recepty z francouzského bistra - Šarmantní klasika i lahodné novinky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moje skvělé recepty z francouzského bistra - Šarmantní klasika i lahodné novinky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moje skvělé recepty z francouzského bistra - Šarmantní klasika i lahodné novinky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Moje skvělé recepty z francouzského bistra - Šarmantní klasika i lahodné novinky