Monika Absolonová - Muzikálové album (De luxe Edition), CD+DVD

Kód: 4205112

Úplný název:

Monika Absolonová - Muzikálové album (De luxe Edition), CD+DVD (kol.):

Autor a popis:

popron music, 0 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dlouho očekávané novinkové album představuje Moniku Absolonovou jako královnu české muzikálové scény. Po více než šesti letech vydává zpěvačka sólové CD, na které si vybrala nejen své slavné muzikálové písně, ale i hity ze světové scény. V uplynulých letech se interpretka stala první sólistkou pražských muzikálových divadel Broadway a Hybernia, vytvořila hlavní ženské role v muzikálech Angelika, Dracula, Kleopatra, Mona Lisa, Noc na Karlštejně, Tři mušketýři... Album je po všech stránkách exkluzivním projektem. Producent Jiří Škorpík vytvořil nové a nádherné aranže pro velký orchestr. Členové České filharmonie a špičkoví hudebníci ze Sound&Rhythm Orchestra nahráli ve studiu krásné melodie. Monika Absolonová je excelentně nazpívala. Pro účely alba vznikl také luxusní booklet plný krásných fotografií. Album vycházi i v "de luxe" verzi jako CD+DVD se zpěvaččinými videoklipy z muzikálů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Monika Absolonová - Muzikálové album (De luxe Edition), CD+DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Monika Absolonová - Muzikálové album (De luxe Edition), CD+DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Monika Absolonová - Muzikálové album (De luxe Edition), CD+DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Monika Absolonová - Muzikálové album (De luxe Edition), CD+DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Monika Absolonová - Muzikálové album (De luxe Edition), CD+DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Monika Absolonová - Muzikálové album (De luxe Edition), CD+DVD