Moonwalk - Jediná autobiografie Michaela Jacksona

Kód: 9039978

Úplný název:

Moonwalk - Jediná autobiografie Michaela Jacksona (Jackson Michael):

Autor a popis:

Jackson Michael, IFP Publishing, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
271 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha je kronikou Jacksonových skromných začátků na americkém středozápadě, jeho prvních kroků s Jackson Five a nakonec i bezprecedentního sólového úspěchu s hity jako „Beat It“, „Rock With You“, „Billie Jean“ a „We Are the World“. Ale nejen to, zpěvák neopomíjí ani historii svého tanečního stylu, jehož součástí je i proslulý Moon Walk - Měsíční krok, který jej tolik proslavil.
Ale nejen zářivý svět showbusinessu nalezne čtenář. S nečekanou upřímností vypráví Michael o přátelství s lidmi jako je Diana Ross, Berry Gordy, Marlon Brando, Quincy Jones, Paul McCartney a Brooke Shields, vypráví o svých rodinných vztazích a vypráví i o osamělosti slávy, která ho potkala.
Ve Spojených státech vyjde kniha 13.10. 2009. Ve stejném, nebo velmi podobném termínu vyjde i v České republice.
Nové vydání bude obsahovat kromě textu samotného Michaela Jacksona také předmluvu od „osoby velmi známé ve světě showbusinessu, která měla k Michaelovi velmi blízko“ a také bude obsahovat doslov nakladatele Shaye Arehearta, který spolupracoval již na původním vydání s Jasqueline Kennedy Onassisovou (zemřela v roce 1994).
„Nové vydání jediné Michaelovy autobiografie mě trochu smutně vrací do doby, kdy jsme na ní spolupracovali. Byla to vynikající a výjimečná zkušenost. Michael byl velmi talentovaný a okouzlující člověk. Bylo velkou výsadou a také velkou profesionální výzvou spolupracovat s ním,“ říká Areheart, nyní vice-president vydavatelství Harmony Books. „Nové vydání Moonwalku pokračuje v oslavě jeho života a ukáže nejen jeho kariéru vynikajícího umělce, ale i jiné pozoruhodné stránky jeho osoby, které možná nebyly tak známé.“
Kniha Moonwalk je doprovázena řadou fotografií z rodinného alba Jacksonových a z osobních archivů samotného zpěváka, stejně jako jeho kresbami, které vytvořil výhradně pro tuto knihu.
Prostředky získané z pozůstalosti budou předány do Michael Jackson Family Trust k podpoře Jaksonových dětí a jejich matky, stejně jako pro charitativní úsilí, kterému se věnoval celý svůj život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moonwalk - Jediná autobiografie Michaela Jacksona do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moonwalk - Jediná autobiografie Michaela Jacksona.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moonwalk - Jediná autobiografie Michaela Jacksona (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moonwalk - Jediná autobiografie Michaela Jacksona bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moonwalk - Jediná autobiografie Michaela Jacksona doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Moonwalk - Jediná autobiografie Michaela Jacksona