Moudrost a zdravý rozum - Jak se stát vlastním koučem v životě i kariéře / Common Sense Wi

Kód: 7321515

Úplný název:

Moudrost a zdravý rozum - Jak se stát vlastním koučem v životě i kariéře / Common Sense Wi (de Callier Pepper):

Autor a popis:

de Callier Pepper, Fortuna Libri, 144 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Jak se stát vlastním koučem v životě a kariéře. Autor při práci na knize vycházel z více než dvacetileté praxe, kdy radil významným manažerům úspěšných společností, jako je Microsoft, Vodafone, Boening, Japan Energy, Nokia, DHL, Plzeňský Prazdroj a mnoho dalších. Návod, jak se naučit využívat svých schopností a dosahovat zdánlivě nedosažitelných cílů, jak ovládat emoce a pozitivně působit na své okolí, jak neztrácet čas a nebát se nových cest, zkrátka jak se stát pánem svého života, nepotřebují jen manažeři, může být užitečný pro každého z nás. Kniha je dvoujazyčná, z jedné strany je český text, z druhé strany totéž v angličtině.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moudrost a zdravý rozum - Jak se stát vlastním koučem v životě i kariéře / Common Sense Wi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moudrost a zdravý rozum - Jak se stát vlastním koučem v životě i kariéře / Common Sense Wi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moudrost a zdravý rozum - Jak se stát vlastním koučem v životě i kariéře / Common Sense Wi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moudrost a zdravý rozum - Jak se stát vlastním koučem v životě i kariéře / Common Sense Wi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moudrost a zdravý rozum - Jak se stát vlastním koučem v životě i kariéře / Common Sense Wi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Moudrost a zdravý rozum - Jak se stát vlastním koučem v životě i kariéře / Common Sense Wi