Moudrost okamžiku - Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích

Kód: 2397054

Úplný název:

Moudrost okamžiku - Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích (Nydahl Lama Ole):

Autor a popis:

Nydahl Lama Ole, Bílý deštník, 216 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
116 Kč (160 Kč)
  / ks  
koupit
 

Moudrost okamžiku je kniha o buddhismu, který je živý a opírá se o skutečný odkaz. Materiál, z něhož se skládá, pochází z přednášek lamy Oleho Nydahla, osobního žáka 16. Karmapy školy Karma Kagjü tibetského buddhismu.
Historický Buddha Šákjamuni, který žil a učil v 6. století před naším letopočtem, předával svá učení v každodenních situacích. Putoval spolu s přáteli po různých zemích, na něž byla tehdejší Indie rozdělena. Historický Buddha často radil svým žákům, aby si všechno ověřovali. Ověřování je totiž to, co děláme v podstatě denně. Věci si ověřujeme prožitkem, a to je v buddhismu Diamantové cesty důležitý nástroj. Tímto způsobem učil, jak se věci mají, což je podstata jeho učení. V knize dává lama Ole Nydahl odpovědi na otázky z různých oblastí, ať už ohledně emocí, buddhistických metod, partnerských vztahů či vztahů učitele a žáka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Moudrost okamžiku - Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Moudrost okamžiku - Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Moudrost okamžiku - Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Moudrost okamžiku - Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Moudrost okamžiku - Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Východní filozofie

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Východní filozofie / Moudrost okamžiku - Buddhismus Diamantové cesty v otázkách a odpovědích