Možnosti zvyšování efektivnosti veřejného sektoru v podmínkách krize veřejných financí

Kód: 2105668

Úplný název:

Možnosti zvyšování efektivnosti veřejného sektoru v podmínkách krize veřejných financí (Malý Ivan, Nemec Juraj):

Autor a popis:

Malý Ivan, Masarykova univerzita Brno, 222 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
295 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Monografie je založená na kvalitních výstupech doktorandského studia na ESF MU a zprostředkuje odborníkům, ale i širší veřejnosti studie, které jasně naznačují možnosti a limity v oblasti růstu efektivnosti veřejné správy. Texty se věnují třem klíčovým oblastem fungování veřejného sektoru - zdravotnictví, aktivní politice zaměstnanosti a nástrojům růstu kvality a efektivnosti na úrovni místních samospráv.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Možnosti zvyšování efektivnosti veřejného sektoru v podmínkách krize veřejných financí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Možnosti zvyšování efektivnosti veřejného sektoru v podmínkách krize veřejných financí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Možnosti zvyšování efektivnosti veřejného sektoru v podmínkách krize veřejných financí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Možnosti zvyšování efektivnosti veřejného sektoru v podmínkách krize veřejných financí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Možnosti zvyšování efektivnosti veřejného sektoru v podmínkách krize veřejných financí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Možnosti zvyšování efektivnosti veřejného sektoru v podmínkách krize veřejných financí