Mražené jogurty - Osvěžující pochoutky pro každou příležitost. Zmrzlinové sendviče, mražen

Kód: 2493110

Úplný název:

Mražené jogurty - Osvěžující pochoutky pro každou příležitost. Zmrzlinové sendviče, mražen (kol.):

Autor a popis:

Kol., Ikar, 96 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Mražené jogurty se v poslední době stávají hitem cukráren. Nyní máte možnost si tuto osvěžující pochoutku připravit v pohodlí domova a přesně podle své chuti. Ať už máte rádi varianty s ovocem, čokoládou či například oříšky, fantazii se meze nekladou! Jednotlivé recepty spolu můžete i kombinovat a vytvořit tak zcela nové příchutě.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mražené jogurty - Osvěžující pochoutky pro každou příležitost. Zmrzlinové sendviče, mražen do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mražené jogurty - Osvěžující pochoutky pro každou příležitost. Zmrzlinové sendviče, mražen.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mražené jogurty - Osvěžující pochoutky pro každou příležitost. Zmrzlinové sendviče, mražen (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mražené jogurty - Osvěžující pochoutky pro každou příležitost. Zmrzlinové sendviče, mražen bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mražené jogurty - Osvěžující pochoutky pro každou příležitost. Zmrzlinové sendviče, mražen doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Mražené jogurty - Osvěžující pochoutky pro každou příležitost. Zmrzlinové sendviče, mražen