Psi z Rigy

Kód: 7294873

Úplný název:

Psi z Rigy (Mankell Henning): Prípady komisare Wallandera 2

Autor a popis:

Mankell Henning, Host, 312 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
146 Kč (209 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Sovětské impérium padlo. Lotyšsko je nyní suverénní stát. Ale za oficiální autonomií stojí mocné síly, které jsou těsně propojeny s ruskou mafií.
Je zima roku 1991. Tým inspektora Kurta Wallandera řeší nový případ: u švédského pobřeží byly vyplaveny dvě mrtvoly přimrzlé k sobě v hrůzostrašném objetí. Mrtví muži byli východoevropští zločinci a na první pohled oběti mafie. Případ však brzy nabere hrozivý obrat poté, co se Wallander ocitne v Lotyšsku v Rize. Je zde ponořen do cizího mrazivého světa policejního dohledu, stěží zakrývajícího hrozby a lži. Pouze jeho zarputilá, podvědomá touha nalézt spravedlnost vynese pravdu na světlo.
Kriminální série Henninga Mankella, v níž hraje hlavní roli deprimovaný a zároveň idealistický policejní komisař Kurt Wallander, se stala hitem po celém světě. Bylo prodáno více než třicet milionů výtisků, knihy byly přeloženy do třiačtyřiceti jazyků a vzniklo více než dvacet pět fi lmových adaptací.
Čtenáři si zasmušilého, samotářského detektiva, který se potýká s trudnomyslností i zdravotními potížemi a jehož soukromý život je sledem katastrof, okamžitě oblíbili. Mankellovy knihy obletěly Evropu a staly se z nich bestsellery. Velkou zásluhu na tom, že se Wallanderův věhlas rozšířil i do Velké Británie a Spojených států, má slavný a cenami ověnčený seriál z produkce BBC, v němž hlavní postavu ztvárnil herec Kenneth Branagh. Seriál byl vysílán i v České televizi.
Wallanderova popularita proměnila zapadlé švédské městečko Ystad, komisařův okrsek, v jednu z hlavních turistických atrakcí celého Švédska.

Nahlédnout do Psi z Rigy Nahlédnout do Psi z Rigy

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psi z Rigy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psi z Rigy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psi z Rigy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psi z Rigy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Psi z Rigy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé