Můj boj / tvůj boj

Kód: 8111394

Úplný název:

Můj boj / tvůj boj (Rousey Ronda):

Autor a popis:

Rousey Ronda, Noxi, 320 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
230 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Vím, že to zvládnu, i když se situace nevyvíjí dobře. I v tom nejhorším okamžiku se dokážu vrátit do hry. Nebojím se, že přijdu o všechny peníze nebo kariéru, protože vím, že jsem schopna bydlet v autě a přitom stoupat vzhůru. Jakmile jednou překonáte to nejhorší, co se může stát, už se nemusíte bát neznámého. Vítězství je vaše.

Ronda Rouseyová je americká profesionální zápasnice ve smíšených bojových uměních a olympijská medailistka v judu, jejíž zásluhou v pověstné osmiúhelníkové kleci nakonec stanuly i ženy. Svou nezdolnou silou dobyla i Hollywood a vtrhla na stříbrné plátno s vervou, odhodláním a nadšením sobě vlastním.

Její cesta na vrchol byla plná překážek. V dětství se musela potýkat s poruchou řeči, ztrátou milovaného otce i nároky ambiciózní matky, bývalé mistryně světa v judu. Ronda se vydala v jejích stopách a díky své nezlomné vůli, zápalu a tvrdé dřině se v pouhých sedmnácti letech probojovala na olympiádu v Athénách. O čtyři roky později v Pekingu už získala olympijský bronz. Poté se začala věnovat zápasu ve smíšených bojových uměních, kde proslula svým typickým chvatem, pákou na ruku. „Mlátička Ronda“ otevřeně popisuje své úspěchy i neúspěchy, problémy s trenéry i zkrachovalé vztahy a nechává čtenáře nahlédnout pod pokličku vrcholového sportu.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můj boj / tvůj boj do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můj boj / tvůj boj.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můj boj / tvůj boj (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můj boj / tvůj boj bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Můj boj / tvůj boj doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti