Můj cestovní deník - ilustrovaný zápisník pro děti od 9-12 let

Kód: 9061301

Úplný název:

Můj cestovní deník - ilustrovaný zápisník pro děti od 9-12 let (kol.):

Autor a popis:

ALCA CZ, 74 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
189 Kč (270 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Vzpomínáte si, jak jste cestovali s rodiči nebo babičkami a dědečky, když jste byli malí? Že moc ne? Škoda. Možná, kdyby vám tehdy dal někdo do ruky cestovní deník, určený jen pro děti, tak byste si dnes v něm mohli listovat a smát se vašim tehdejším zážitkům spolu s vašimi dětmi. Protože nám to připadá jako moc prima nápad, tak jsme ho pro naše děti vyrobili. Chceme se trochu vrátit z virtuálního světa telefonů a tabletů do reálného světa, plného skutečných lidí, opravdových prožitků a tisíců vzpomínek. Chceme mít možnost se jednou podívat na písmo našich dětí, na jejich kresby, na to, co měly v dětském věku rády, co je zajímalo... Vzpomínek, které jednoduše znovu objevíme a oprášíme v deníčcích z cest, které jsme prožili s našimi dětmi. ...a proto za dětmi přicházejí kamarádi Lily a Martin, kteří je provedou celým deníkem a ukážou jim čeho všeho si mohou všímat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můj cestovní deník - ilustrovaný zápisník pro děti od 9-12 let do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můj cestovní deník - ilustrovaný zápisník pro děti od 9-12 let.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můj cestovní deník - ilustrovaný zápisník pro děti od 9-12 let (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můj cestovní deník - ilustrovaný zápisník pro děti od 9-12 let bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Můj cestovní deník - ilustrovaný zápisník pro děti od 9-12 let doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro starší děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro starší děti / Můj cestovní deník - ilustrovaný zápisník pro děti od 9-12 let