Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně

Kód: 2042374

Úplný název:

Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně (Kovářová Daniela): aneb Prírucka pro ministryne

Autor a popis:

Kovářová Daniela, Mladá fronta, 160 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
191 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Daniela Kovářová, advokátka, od roku 2008 ředitelka Justiční akademie, od května 2009 do července 2010 ministryně spravedlnosti ve vládě Jana Fischera. Od mládí píše povídky, které publikuje pod pseudonymem Ida Sebastiani. V roce 2008 vydala sbírku vědeckofantastických povídek a mikrohororů nazvanou Minutové povídky a v roce 2009 knížku o lásce a vztazích nazvanou „Láskyplné“ povídky. Je autorkou dvou odborných publikací o rétorice a řady fejetonů, komentářů a odborných článků zejména z justiční problematiky.
Daniela Kovářová žije ve Štěnovicích u Plzně, má dvě děti (patnáctiletou dceru a jedenáctiletého syna) a manžela Martina, který řídí továrnu na nábytek, a celou řadu různě přítulných domácích zvířat.
Autorka nyní přichází s třetí knihou, která nese název Můj flirt s politikou a čtivě odráží autorčiny čtrnáctiměsíční zkušenosti ve vysoké politice a v ministerském křesle. Daniela Kovářová v ní s nadsázkou a vtipem popisuje typy úředníků, politiků a novinářů, s nimiž se setkala, i povinnosti ministra v nevážné podobě. Zejména kapitoly nazvané „Technika aneb Soužití s přístroji a materiály“, „Bezpečnost především aneb Jak se žije s ochrankou“ nebo „Intimní život aneb Muži, sex, rodina a přátele“ vás pobaví a zalitujete, že knížka není delší.

Nahlédnout do Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně Nahlédnout do Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně