Můj vysvlečenej deník

Kód: 8742328

Úplný název:

Můj vysvlečenej deník (Rubínová Johana): Románová predloha stejnojmenného filmu

Autor a popis:

Rubínová Johana, Daranus, 336 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
141 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Je příjemný objevovat sex - dokud do pokoje nevtrhne táta. Je opojný vychutnávat si první velkou lásku - dokud neskončí nešťastně. Je užitečný mít kámoše, kterej ti vždycky rád ubalí špeka - dokud se ti nerozjedou depky. Je vzrušující pohrávat si s myšlenkou, jestli by nebylo lepší nebejt - dokud si tě nevezmou do parády doktoři. Je skvělý mít kámošku, který můžeš všechno říct - dokud tě nepodrazí. A je úžasný mít svoje velký tajemství - dokud se kolem tebe neprojde smrt...
Knížka má podtitul „Příběh o holkách a o klucích, ale hlavně o holkách, jejich průserech, mindrácích, snech a tělesnejch šťávách“. Jde o autentické deníkové zápisy sedmnáctileté gymnazistky Johany Rubínové, která se stala fenoménem na poli literatury pro teenagery. Mladá autorka je obdařena výjimečným vypravěčským talentem, vládne svěžím, drsným a zároveň vtipným jazykem, svět kolem sebe pozoruje bez předsudků a bez literární manýry. V otevřené zpovědi „obyčejné holky z Prahy“ přináší čtivé svědectví nejen o sobě, rodině a kamarádech, ale i o celé své generaci.

Můj vysvlečenej deník se dočkal filmového zpracování, které do kin zamíří 25. dubna 2012. Do hlavní role režisér Martin Dolenský obsadil Veroniku Kubařovou, po jejím boku se objeví plejáda osvědčených hvězd - Veronika Žilková, Simona Stašová, Igor Bareš, Petra Špalková či Jaroslav Plesl -, ale i spousta mladých hereckých tváří.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můj vysvlečenej deník do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můj vysvlečenej deník.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můj vysvlečenej deník (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můj vysvlečenej deník bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Můj vysvlečenej deník doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dívčí knihy