Můj život mezi zbraněmi - Autobiografie významného konstruktéra a pedagoga

Kód: 2043758

Úplný název:

Můj život mezi zbraněmi - Autobiografie významného konstruktéra a pedagoga (Popelínský Lubomír): Autobiografie významného zbranového konstruktéra a pedagoga

Autor a popis:

Popelínský Lubomír, Mladá Fronta, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Prof . Ing. Lubom ír Popel ínský, DrSc. (nar. 1931) je respektovaný zbraňový konstruktér, vysokoškolský učitel a úspěšný odborný spisovatel. V této publikaci shrnuje své dosavadní publikační výstupy a čtenářům poprvé v úplnosti představuje svůj barvitý život a bohaté dílo až po letecký kanón PLAMEN. Početní zájemci o tuto problematiku nepochybně uvítají, že zmiňované zbraně jsou popsány jak po stránce konstrukce, tak i funkce a že názornost výkladu zvyšují četné obrázky.

Časově kniha pokrývá období od druhé světové války po současnost a vedle osobitého pohledu na vývoj zbrojní techniky ve druhé polovině 20. století je také historií proměn zbraňových oborů na vysoké vojenské škole v Brně, dnešní Univerzitě obrany, na níž autor začínal svou odbornou dráhu a kde jako emeritní profesor působí dodnes.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můj život mezi zbraněmi - Autobiografie významného konstruktéra a pedagoga do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můj život mezi zbraněmi - Autobiografie významného konstruktéra a pedagoga.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můj život mezi zbraněmi - Autobiografie významného konstruktéra a pedagoga (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můj život mezi zbraněmi - Autobiografie významného konstruktéra a pedagoga bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Můj život mezi zbraněmi - Autobiografie významného konstruktéra a pedagoga doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Můj život mezi zbraněmi - Autobiografie významného konstruktéra a pedagoga