Můj život se slony - Učil jsem se o životě, svobodě a respektu od afrických slonů

Kód: 7322171

Úplný název:

Můj život se slony - Učil jsem se o životě, svobodě a respektu od afrických slonů (Anthony Lawrence, Spence Graham): Ucil jsem se o živote, respektu a svobode od afrických slonu

Autor a popis:

Anthony Lawrence, Spence Graham, DONA, 296 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
244 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Strhující příběh o stádu „nevyzpytatelných“ afrických slonů, kterým Lawrence Anthony, autor této fascinující publikace, zachránil život. Přijal je do své rezervace a snažil se jim naslouchat. Brzy tak pochopil, že sloni jsou velmi inteligentní zvířata, schopná porozumění a emocí. Skutečný příběh plný dobrodružství, napětí a dojemných okamžiků ukazuje, že autor svůj život neriskoval zbytečně a dokázal najít cestu, jak svým sloním svěřencům porozumět. Tato výjimečná kniha se ve světě ihned po vydání stala bestsellerem a také u nás jistě osloví milovníky zvířat a jejich příběhů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Můj život se slony - Učil jsem se o životě, svobodě a respektu od afrických slonů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Můj život se slony - Učil jsem se o životě, svobodě a respektu od afrických slonů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Můj život se slony - Učil jsem se o životě, svobodě a respektu od afrických slonů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Můj život se slony - Učil jsem se o životě, svobodě a respektu od afrických slonů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Můj život se slony - Učil jsem se o životě, svobodě a respektu od afrických slonů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Můj život se slony - Učil jsem se o životě, svobodě a respektu od afrických slonů