Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku

Kód: 8742364

Úplný název:

Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku (Čermák Miloš): a dalších 33 povídek z fleku

Autor a popis:

Čermák Miloš, Daranus, 224 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Čtyřiatřicet povídek Miloše Čermáka se odehrává dílem u nás, dílem ve Spojených státech, jejichž prostředí autor zná z vlastní zkušenosti. A občas se hrdinové Čermákových příběhů vypraví i mimo náš svět... Už před lety řekl jeden ze znalců literatury, že Čermák může být naším největším spisovatelem, a to nejen svou výškou (206 cm). Snad by se mu to nakonec podařilo, kdyby nevěnoval tolik času médiím a podnikání. Ale možná by pak neměl dost námětů pro svoje barvité povídky, které píše rychle a občas i na přání - doslova „z fleku“. Nabídnou vám drama zhuštěné na pár stránek anebo dotek hororu, jindy zas drsný, vlídný či absurdní humor. A můžete se v nich setkat i s Bohem, kterému autor dokáže přidělit lecjakou roli, aniž by popřel jeho právo sledovat věci shůry. Anebo s anděly, kteří se, byť je to nečekané, chovají tak trochu jako my. Povídky jsou ale v této knížce především o lidech, i když je v jedné z nich hlavním hrdinou procesor DLC-86700-X. Takže tu logicky musí být i láska a sex. Ve škále od něhy dvou starých lidí až po sex divoký a volný, ba dokonce nevšední, pokud lze tím slovem označit úchylku s vášní k moderní kopírce. K přístroji. A až knihu dočtete, zůstanou vám sice v paměti věci často až neuvěřitelné, leč přesto v mnohém věrohodné. Potom vás asi napadne, že je v tom hodně pravdy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku