Muži, kteří nenávidí ženy

Kód: 7491577

Úplný název:

Muži, kteří nenávidí ženy (Larsson Stieg): Milénium 01

Autor a popis:

Larsson Stieg, Host, 536 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
244 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Vázané vydání prvního dílu trilogie Milénium v novém designu.

Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou, nepřekonatelnou hackerkou, která se stane pro jeho pátrání nepostradatelnou. Blomkvist a Salanderová tvoří neobvyklý pár, ale dokonalý tým. Společně začnou brzy rozkrývat temnou a krvavou rodinnou historii.

Trilogie Milénium nové hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. První díl (Muž, který nenávidí ženy) dostal v roce 2005 cenu za nejlepší skandinávský kriminální román, druhý díl (Dívka, která si hrála s ohněm) byl oceněn jako nejlepší švédský kriminální román roku 2006, a poslední (Ztracené vzdušné zámky) získal cenu Kniha roku.

Larsson není autorem, který by se spokojil s naplněním žánrových konvencí, píše se silným zanícením pro problémy současnosti, uvažuje o vztahu politiky a morálky, klade otázky a hledá zodpovědnost. Šíře jeho znalostí odpovídá hloubce pohledu na věc, což činí příběh velmi věrohodným. Má fantastickou schopnost udržet napětí v mnoha komplikovaných paralelně se odvíjejících zápletkách a současně je brilantně propojovat. Svým bohatým jazykem a stylem navazuje na tu nejlepší severskou vypravěčskou tradici.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Muži, kteří nenávidí ženy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Muži, kteří nenávidí ženy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Muži, kteří nenávidí ženy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Muži, kteří nenávidí ženy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Muži, kteří nenávidí ženy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Muži, kteří nenávidí ženy