Na co Alice zapomněla - Může vás snad potkat něco lepšího než ztráta paměti?

Kód: 2492729

Úplný název:

Na co Alice zapomněla - Může vás snad potkat něco lepšího než ztráta paměti? (Moriarty Liane):

Autor a popis:

Moriarty Liane, Ikar, 432 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hlavě pořádnou bouli a myslí si, že je jí dvacet devět a čeká první dítě se svým superúžasným manželem Nickem. Jenomže pak se dozví, že se jí z paměti právě vymazalo deset let života a že je ve skutečnosti devětatřicetiletá neurotička, která nejraději tráví svůj volný čas v posilovně nebo na poradách školního výboru se ženami, jež kdysi nesnášela. Jak se to stalo, že se její život tak radikálně změnil? Proč ji její manžel nenávidí? Co tak hrozného provedla, že s ní její milovaná sestra skoro nemluví? A do toho si není schopná vůbec vzpomenout na svoje tři děti - ne, Alice se najednou vidí jinýma očima a ta nová žena, o které jí vyprávějí, se jí vůbec nezamlouvá. Najde způsob, aby se znovu stala tím člověkem, kterým bývala?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na co Alice zapomněla - Může vás snad potkat něco lepšího než ztráta paměti? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na co Alice zapomněla - Může vás snad potkat něco lepšího než ztráta paměti?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na co Alice zapomněla - Může vás snad potkat něco lepšího než ztráta paměti? (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na co Alice zapomněla - Může vás snad potkat něco lepšího než ztráta paměti? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na co Alice zapomněla - Může vás snad potkat něco lepšího než ztráta paměti? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Na co Alice zapomněla - Může vás snad potkat něco lepšího než ztráta paměti?