Na Hradě a v podhradí - Česko na cestě od Havla k Zemanovi

Kód: 7294968

Úplný název:

Na Hradě a v podhradí - Česko na cestě od Havla k Zemanovi (Kubík Jiří): Cesko na ceste od Havla k Zemanovi

Autor a popis:

Kubík Jiří, HOST, 200 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

První všelidová prezidentská volba přinesla vlnu vypjatých emocí, které zřetelně odrážejí očekávání i frustrace společnosti v posledních letech. Díky mediálnímu ohlasu si pak většina z nás také položila otázku, jaký je obecně náš postoj k úřadu prezidenta a jakou roli v životě společnosti mu přisuzujeme. A to jsou mimo jiné rovněž otázky, s nimiž se známý redaktor MF DNES Jiří Kubík obracel v průběhu let na řadu významných osobností veřejného života.

Rozhovory s Václavem Havlem, Václavem Klausem, Milošem Zemanem, ale také Zdeňkem Svěrákem, Michalem Vieweghem, Věrou Čáslavskou, Vladimírem Franzem či Dominikem Dukou a mnoha dalšími, které byly publikovány na stránkách deníku, však tvoří pouze jednu rovinu knihy. Jiří Kubík je opatřil rozsáhlými komentáři, které jednak odhalují pozadí vzniku těchto rozhovorů a s časovým odstupem také vysvětlují a „dovypravují“ politická témata a kauzy, o nichž se hovořilo a které v posledních letech hýbaly společností. Kniha je tak současně velmi otevřeným pohledem do zákulisí novinářské práce, do techniky a strategií vedení rozhovorů a kromě toho také nečekaně zajímavými politickými dějinami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na Hradě a v podhradí - Česko na cestě od Havla k Zemanovi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na Hradě a v podhradí - Česko na cestě od Havla k Zemanovi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na Hradě a v podhradí - Česko na cestě od Havla k Zemanovi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na Hradě a v podhradí - Česko na cestě od Havla k Zemanovi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na Hradě a v podhradí - Česko na cestě od Havla k Zemanovi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Na Hradě a v podhradí - Česko na cestě od Havla k Zemanovi