Na kánoi napříč Kanadou - Po stopách obchodníků s kožešinami

Kód: 2490906

Úplný název:

Na kánoi napříč Kanadou - Po stopách obchodníků s kožešinami (Kreutzkamp Dieter):

Autor a popis:

Kreutzkamp Dieter, Ikar, 200 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
175 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autor zábavného CESTOPISU z Kanady není v individuální turistice rozhodně žádný nováček. Před lety se vzdal postavení usedlého úředníka a začal uskutečňovat svůj sen z mládí. Podíval se s rodinou do nejodlehlejších koutů světa a využil nejrůznější dopravní prostředky. Kanadskou a aljašskou divočinu procestoval s manželkou Juliánou na kánoi. Absolvovali trasu mezi Hudsonovým zálivem a Beringovým mořem tam a zpět o celkové délce více než dvanáct tisíc kilometrů. V labyrintu vodních cest objevovali stále živé divočiny. Sedmnáct hodin denně pádlovali a přenášeli loď spolu s bagáží kolem peřejí a vodopádů, naráželi na stopy obchodníků s kožešinami putujících krajem v minulých staletích. Bydleli u indiánů, traperů a hledačů ropy, většinou však pobývali sami v divočině. Výpověď o všedním dni a kouzlu severní země se prolíná se zprávami o zvědavých medvědech, obrovských štikách a neuvěřitelných setkáních - jako třeba s trubačem na alpský roh na jezeře Athabasca.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na kánoi napříč Kanadou - Po stopách obchodníků s kožešinami do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na kánoi napříč Kanadou - Po stopách obchodníků s kožešinami.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na kánoi napříč Kanadou - Po stopách obchodníků s kožešinami (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na kánoi napříč Kanadou - Po stopách obchodníků s kožešinami bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na kánoi napříč Kanadou - Po stopách obchodníků s kožešinami doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Na kánoi napříč Kanadou - Po stopách obchodníků s kožešinami