Na kole s Michalem Jančaříkem. Šumava

Kód: 2605059

Úplný název:

Na kole s Michalem Jančaříkem. Šumava (Jančařík Michal):

Autor a popis:

Jančařík Michal, Synagoga Concerts, 91 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
112 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cyklistický průvodce jedním z našich nejkrásnějších pohoří volně navazuje na 300 dílů televizního pořadu „Cyklotoulky s Michalem Jančaříkem“, který se na obrazovce objevuje pravidelně od roku 2008 /Public TV, TV Barrandov, aktuálně Česká televize/. Kniha částečně čerpá z natáčení šumavských dílů pořadu, ale především autor vychází ze svých nesčetných cest oblíbenou Šumavou, kterou pravidelně navštěvuje. Najdete tu tedy 13 celodenních cyklovýletů, které autor považuje za své nejoblíbenější.
Základem projektu jsou čtivé texty - popisy tras a jednotlivých míst, kde se čtenář dozví nejen mnohé zajímavosti o přírodě a historii Šumavy, ale především konkrétní zážitky a postřehy autora. Atraktivita formátu spočívá právě v kombinaci průvodce a cestopisu – uživatel tu najde jak faktografické informace a popisy, tak se může začíst do zážitkových pasáží a autentických pocitů autora známého z televizní obrazovky.
Na 100 stranách najdete mimo jiné také množství kvalitních fotografií, což čtenáři umožňuje získat co nejlepší představu o navštívených místech. Každá trasa je vybavena detailní mapou, průřezem převýšení, označením náročnosti a tipy na občerstvení, eventuálně ubytování. Předností průvodce je praktický formát určený přímo na cesty, nicméně určitě potěší nejen cyklisty a turisty, ale i všechny ty, kteří mají Šumavu rádi, nebo ji chtějí poznat blíž.

Michal Jančařík /*1975 v Plzni/, moderoval první TV pořad v r.1998 na TV Prima, ale širší veřejnosti je znám především jako moderátor pořadů Počasí a Snídaně TV Nova /počínaje r.2000/. Od r. 2008 provází pořadem Cyklotoulky. Je absolventem FF UK, žije v Plzni, kde také vede koncertní agenturu Synagoga Concerts. Podařilo se mu navštívit např. Nový Zéland, Vietnam, Peru, Norsko, Zakarpatskou Ukrajinu, nebo Tanzánii, ale jak s oblibou říká : „Šumava je jen jedna..“ Je ženatý a má dvě malé dcery - Sofii a Julii.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na kole s Michalem Jančaříkem. Šumava do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na kole s Michalem Jančaříkem. Šumava.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na kole s Michalem Jančaříkem. Šumava (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na kole s Michalem Jančaříkem. Šumava bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na kole s Michalem Jančaříkem. Šumava doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Na kole s Michalem Jančaříkem. Šumava