Na kolech pod Mt. Blanc - se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy

Kód: 8719302

Úplný název:

Na kolech pod Mt. Blanc - se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy (Ivasienko Michal): Se tremi detmi k nejvyššímu vrcholu Evropy

Autor a popis:

Ivasienko Michal, CYKLOKNIHY, 216 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
208 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Ještě rok před popisovanou cestou k nejvyššímu vrcholu Evropy neměli účastníci této expedice naprosto žádné zkušenosti s cykloturistikou a cyklovýlety. Pak se jim náhodou dostala do ruky kniha manželů Sztulových o cestě s malým klučinou v cyklopřívěsu k nejsevernějšímu mysu Evropy - Nordkappu a ihned po přečtení se zrodil nápad o cestě pro změnu k nejvyššímu vrcholu Evropy - Mt. Blancu. A rovnou se třemi malými dětmi.
Tato kniha popisuje pětitýdenní dobrodružnou cyklovýpravu Michala a Petry Ivasienkových s jejich třemi malými holčičkami, z nichž mladší Anička a Kačenka jely v cyklopřívěsu a nejstarší Barunka odjela celou téměř 800 km dlouhou cestu úplně sama. Na trasu se vydali jen se svými koly, přívěsem a cyklobrašnami z česko-německé hranice a po pěti týdnech dorazili až do francouzského Chamonix k úpatí Mt. Blancu.
Tento cestopis ukazuje, že cestovat, ať jakkoliv netradičně a zdánlivě bláznivě, lze i s velmi malými dětmi, plínkami a sunarem. A že o netradiční zážitky a dramatické situace není nouze. Pokud i vy nebo vaši blízcí váháte nad tím, zda-li se pustit do takového dobrodružství s dětmi, Ivasienkovi vás přesvědčí, že se na podobnou cestu může vydat naprosto kdokoliv.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na kolech pod Mt. Blanc - se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na kolech pod Mt. Blanc - se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na kolech pod Mt. Blanc - se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na kolech pod Mt. Blanc - se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na kolech pod Mt. Blanc - se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Na kolech pod Mt. Blanc - se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy