Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením...

Kód: 7367582

Úplný název:

Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením... (Pörtner Marlis): A s klienty vyžadujicími trvalou péci

Autor a popis:

Pörtner Marlis, Portal, 176 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
213 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorka ve své knize předkládá koncept PCA (Person Centered Approach) – na osobu zaměřený přístup. Aplikuje jej pro všechny, kteří ve své profesi přichází do kontaktu s lidmi v sociálních službách poskytovaných klientům s mentálním postižením (a seniorům), zejména pro lidi v přímé péči, ale i pro opatrovníky, klíčové pracovníky atd. Jedná se o styl každodenní nemanipulativní práce, o podporu „zaměřenou na člověka“. Kniha je vhodná jako studijní text v rámci akreditovaných výcvikových kurzů pro klíčové pracovníky v souladu s novým zákonem o sociální péči.
Knihu ocení lidé pracující v rámci poskytovaných sociálních služeb s klienty s mentálním postižením, se seniory, s klienty vyžadujícími trvalou péči.
Marlis Pörtner je curyšská psycholožka a psychoterapeutka, má mnohaletou zkušenost v práci s klienty s mentálním postižením. Je spoluautorkou knihy Preterapie (Portál, 2005).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením... do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením....
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením... (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením... bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením... doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Na osobu zaměřený přístup v práci s lidmi s mentálním postižením...