Na počátku byl sex

Kód: 2571169

Úplný název:

Na počátku byl sex (Jethá Cacilda, Ryan Christoper):

Autor a popis:

Jethá Cacilda, Argo, 320 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
295 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Na základě poznatků antropologie, archeologie, primatologie, anatomie, psychologie a řady jiných oborů vznikla naučná a zároveň velmi čtivá práce o prehistorických kořenech moderní sexuality, která převrací naruby či přinejmenším zpochybňuje mnohé z toho, co si myslíme, že víme o sexualitě, o partnerských vztazích a konečně o člověku samém.
Domníváte se, že monogamie je přirozená? Že se lidé v době kamenné dožívali nanejvýš pětatřiceti let? Že tradiční výklad lidského pohlavního chování, výběru partnera a příčin nevěry, jak jej podává evoluční psychologie, odpovídá biologické realitě?
Tato kniha vás přesvědčí přinejmenším o tom, že takové a mnohé jiné zdánlivě neotřesitelné názory jsou přinejmenším diskutabilní a že k nim existují pozoruhodné alternativy. Na počátku byl sex je kniha značně odborná, zároveň ale vtipná a provokativní. Odpoví vám i na palčivé otázky, jako například proč je pro tolik lidí tak těžké zachovat věrnost jednomu partnerovi? Proč se pohlavní vášeň vytrácí, i když se láska mezi partnery prohlubuje? Proč řada mužů ve středním věku dobrovolně vymění majetek, rodinu i kariéru za krátký románek?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na počátku byl sex do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na počátku byl sex.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na počátku byl sex (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na počátku byl sex bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na počátku byl sex doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura