Na ulici...u silnice

Kód: 8576350

Úplný název:

Na ulici...u silnice (König-Hollerwöger Rainer):

Autor a popis:

König-Hollerwöger Rainer, Littera, 194 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
128 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha vídeňského autora, vědeckého pracovníka zabývajícího se kulturními, sociálními a sexuálními problémy, Rainera Königa-Hollerwögera líčí velice citlivě lidské osudy sexuálních pracovnic v příhraničí. Osvětluje přitom také otázku prostitutek v dobách Rakousko-Uherské monarchie a zároveň se zabývá současnou mezinárodní situací. Celý rok po vydání knihy se jejím obsahem zabývala rakouská a německy mluvící média, počínaje rozhlasem a televizí přes noviny i časopisy.

Rainer König-Hollerwöger je prezidentem multikulturního a interdisciplinárního institutu IPS-WIEN, který má rovněž ve Znojmě svoji pobočku a působí zde pod názvem Kancelář Mikuláš. Autor se již dlouhá léta věnuje kulturní spolupráci mezi Rakouskem a Českem, zúčastňuje se řady kulturních akcí jako autor, malíř, pianista a varhaník. Je vyznavačem české kulturní svébytnosti.

Ve své pečlivé a rozsáhlé studii přichází známý vídeňský badatel Rainer König-Hollerwöger k poznání, že to jsou převedším Rakušané a Němci, kteří přicházejí do příhraničních regionů jako sexuální turisté. Jako odborníkovi, který se věnuje otázkám sexu dobře ví, že prostituce patří mezi nejstarší řemesla.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na ulici...u silnice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na ulici...u silnice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na ulici...u silnice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na ulici...u silnice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na ulici...u silnice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu