Na útěku - Příběh dcery z bestselleru BEZ DCERKY NEODEJDU. Otec je nám dodnes na stopě

Kód: 2492349

Úplný název:

Na útěku - Příběh dcery z bestselleru BEZ DCERKY NEODEJDU. Otec je nám dodnes na stopě (Mahmoodyová Mahtob):

Autor a popis:

Mahmoodyová Mahtob, Ikar, 320 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Dnes už dospělá Mahtob Mahmoodyová, dcera autorky bestselleru Bez dcerky neodejdu (který ona sama nikdy nečetla), s odstupem více než čtvrt století vzpomíná, jak drama své rodiny prožívala coby malé dítě a jak se s tragickou událostí vyrovnává dodnes. Následkem psychického vyčerpání léta bojuje se závažným onemocněním.
Mahtobin příběh je napínavé psychologické drama symbiózy dvou žen, které se patrně do nejdelší smrti nezbaví následků někdejší osudné události.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Na útěku - Příběh dcery z bestselleru BEZ DCERKY NEODEJDU. Otec je nám dodnes na stopě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Na útěku - Příběh dcery z bestselleru BEZ DCERKY NEODEJDU. Otec je nám dodnes na stopě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Na útěku - Příběh dcery z bestselleru BEZ DCERKY NEODEJDU. Otec je nám dodnes na stopě (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Na útěku - Příběh dcery z bestselleru BEZ DCERKY NEODEJDU. Otec je nám dodnes na stopě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Na útěku - Příběh dcery z bestselleru BEZ DCERKY NEODEJDU. Otec je nám dodnes na stopě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Na útěku - Příběh dcery z bestselleru BEZ DCERKY NEODEJDU. Otec je nám dodnes na stopě